Polwet Sp. z o.o.
Hurtownie Leków Weterynaryjnych

O FIRMIE

ZAMÓWIENIA
ONLINE

AKTUALNOŚCI

PROJEKTY 
UNIJNE

Produkty Tropiclean

26 maja 2016
Produkty Tropiclean

W grudniu poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty z serii Tropiclean. Są to wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne dla psów i kotów.

Higiena jamy ustnej, odświeżanie oddechu, walka z kamieniem i płytką nazębną, pielęgnacja sierści i łap naszych pupili. Wszystkie produkty są naturalne, nie zawierające sztucznych dodatków.

Linia Tropiclean Fresh Breath – zawiera wyciąg z zielonej herbaty. Efektem jest  znaczne zmniejszenie  kamienia nazębnego już po miesiącu od pierwszego zastosowania. Zwierzęta bardzo dobrze reagują na podawane im żele czy pianki do higieny jamy ustnej.
Tropiclean do pielęgnacji sierści i łap to pięknie pachnące szampony o żelowej konsystencji co zdecydowanie zwiększa ich wydajność. W ofercie są również odżywki ułatwiające rozczesywanie jak i neutralizatory zapachów. Żaden z produktów nie zawiera mydła. Są delikatne i nie podrażniają wrażliwej skóry zwierzęcia.

Tropiclean OxyMed to seria dla nawet najbardziej wrażliwych pupili.  Szampony  ze specjalną formułą opartą na mączce owsianej przeciwdziałającą łuszczeniu i swędzeniu skóry.

Spray OxyMed do zastosowania na podrażnioną i swędzącą skórę, działa kojąco i przynosi natychmiastową ulgę zwierzętom. Oraz OxyMed Ear Cleaner do usuwania woskowiny z uszu.

Świetnymi produktami dla posiadaczy psów i kotów są również neutralizatory zapachów (usuwają nawet zapach kociego moczu) nadające się do użycia na sofy, dywany, tapicerkę samochodową, parkiet, panele, drewno, plastik itp.

 

Szanowni państwo w nieodległym czasie będziemy mogli zaproponować Wam nowe produkty dwóch uznanych na rynku europejskim, producentów produktów weterynaryjnych.

 

Zapraszamy do współpracy!!!

Łask

ul. M. Konopnickiej 21